Scroll down

Zawisza Bydgoszcz vs Chemik Moderator Bydgoszcz [archiwum]

O WYDARZENIU

Zawisza Bydgoszcz vs Chemik Moderator Bydgoszcz [archiwum]

Zapraszamy na transmisję z derbowego spotkania dwóch klubów-symboli Bydgoszczy - Zawiszy (1. miejsce; 46 pkt.) i Chemika (4. miejsce; 41 pkt.). Będzie to pojedynek w ramach grupy mistrzowskiej IV ligi kujawsko-pomorskiej. Dodatkowego smaku rywalizacji dodaje fakt, że oba zespoły wciąż są w grze o awans do III ligi.

Zawisza Bydgoszcz i Chemik Bydgoszcz miały już okazję grać ze sobą w tym sezonie w ramach zasadniczej części rozgrywek. Wówczas padł remis 2:2, a miało to miejsce 1 sierpnia 2020 roku.

Za faworyta derbów należy uznać Zawiszę, choć w ostatnich czterech meczach zdobył on "tylko" osiem punktów (dwa zwycięstwa i dwa remisy), dwukrotnie nie wykorzystując atutu własnego boiska przeciw Włocłavii Włocławek. Te potknięcia wykorzystał m.in. Chemik, który z kolei wygrał trzy na cztery spotkania i tym samym odrobił nieco stratę do lidera. Jeśli goście chcą jeszcze liczyć się w walce o awans, to będą musieli zdobyć obiekt lokalnego rywala.

  • Data 24.04.3021
  • Godzina 24.04.21 - godz. 17:00
  • Cena biletu 20 PLN
  • Organizator BluStreamTV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl