Scroll down

Zawisza Bydgoszcz vs Orlęta Aleksandrów Kujawski [archiwum]

O WYDARZENIU

Zawisza Bydgoszcz vs Orlęta Aleksandrów Kujawski [archiwum]

Zapraszamy na spotkanie inauguracyjnej kolejki rundy wiosennej w IV lidze kujawsko-pomorskiej, w którym Zawisza Bydgoszcz (1. miejsce; 39 pkt.) podejmie Orlęta Aleksandrów Kujawski (18. miejsce; 13 pkt.). Zdecydowanym faworytem spotkania będą walczący o powrót na wyższy szczebel gospodarze.

Zaledwie kilka lat temu Zawisza występował w europejskich pucharach, a teraz kibicom z Bydgoszczy po raz kolejny przychodzi przeżywać ponowny powrót klubu do niższych lig. Aktualnie Zawisza jest na dobrej drodze do awansu do III ligi, ale po piętach depczą mu ekipy z Włocławka, które na pewno nie odpuszczą rywalizacji. 

Goście z Aleksandrowa Kujawskiego przyjadą do Bydgoszczy - przynajmniej teoretycznie - po naukę. Mają oni na swoim koncie trzy razy mniej punktów od lidera i zajmują przedostatnie miejsce. Nie oznacza to jednak, że gospodarze mogą już dopisywać punkty. W futbolu każdy wynik jest możliwy.

  • Data 13.03.3021
  • Godzina 13.03.21 - godz. 17:00
  • Cena biletu 20 PLN
  • Organizator BlueStreamTV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl